Novinky

A Discovery of Witches (Čas čarodějnic): 1.Série - Popis 8.epizody

28. října 2018 v 13:16 | Kelsey
Ikdyž to všichni víte, se smutkem píšu, že nás čeká poslední epizoda 1.série našeho oblíbeného seriálu Čas čarodějnic. Seriál sleduji od 1.epizody, tedy od září a musím říct, že to neskutečně rychle uteklo. Doufám, že vyjde oficiální zpráva o tom, že bude mít seriál další sérii. Nedovedu si představit, že by seriál neobnovili. Každopádně na 2.sérii budeme určitě čekat hodně, hodně dlouho :( A teď už popis závěrečné, osmé, epizody :)

Popis 8.epizody:
Matthewův pokus o záchranu Diany od Juliette se pokazí a Diana konečně zjistí, jak silné mohou být její magické schopnosti. Když Matthew umírá, Diana musí uzavřít strašlivý obchod s bohyní a učinit vrcholný obětní pakt s trvalými následky. V Kongregaci nastane neúspěšný převrat, nejsilnější a nejhrozivější členové se stanou nevyzpytatelnými, v Madisonu nyní pospolu sídlí skupina upírů, čarodějnic a démonů. Baldwin se snaží varovat Matthewa, že nastal čas, ale nemůže ho nikde najít. Pro Dianu je to smrtící závod s časem, kdy musí odletět s Matthewem před tím, než jejich pronásledovatelé přijdou.

A Discovery of Witches (Čas čarodějnic): 1.Série - Popis 7.epizody

22. října 2018 v 22:34 | Kelsey
Ahoj, opět se omlouvám, že jsem málo aktivní...opět ta škola a obávím se, že to bude ještě horší. Alespoň jsem se konečně dokopala k přeložení oficiální synopse k předposledímu dílu 1.série, máme se opět na co těšit! :)

Popis 7. epizody:
Poté, co se Diana setká se svými tetami, se dozví o tragických okolnostech, proč byla jako dítě očarována. Diana je zdevastována tím, že svůj život žila jen jako polovina sebe samé. Dům Madisonů vypustí jednu z chybějících stran manuskriptu Ashmole 782, který je poslaný vpřed v čase Dianiným otcem Stephenem, cestovačem v čase. Když Matthewova a Dianina láska roste, Matthew se přizná, že svě předchozí dvě lásky nedokázal udržet v bezpečí. Diana ale věří, že jí neublíží. Kvůli nečekanému setkání ale hrozí, že se opět rozdělí.

A Discovery of Witches (Čas čarodějnic): 1.Série - Popis 6.epizody

17. října 2018 v 12:58 | Kelsey
Ahoj, moc se omlouvám, že teď pár dní to tady celkem stojí a zanedbávám novinky ale naskytlo se toho teď celkem dost ve škole a ještě k tomu jsem na výšce v posledním ročníku, takže začínám už řešit bakalářku, protože je pomalu čas ji psát. Tak se omlouvám, že sem popis další epizody - už šesté - přidávám až teď. Dnes je to ale bohužel asi první a poslední článek, protože musím kouknout na tu bakalářku. Zítra sem ale určitě dám nové fotky a snad i jiné novinky :)

Popis 6.epizody:
Satu brutálně mučí Dianu v Gerbertově osamělém zříceném hradu. Matthew, který přísahal, že bude pronásledovat a zabije každého, kdo se pokusí ublížit Dianě, se pokouší o odvážnou vzdušnou záchrannou misi s Baldwinem v patách, je ale příliš pozdě na to, aby zabránili Satu vyvolat černou magii vůči tomu, aby se Diana otevřela a uviděla magii, která se v ní skrývá. Když je Diana nucena čelit myšlence, že mohla být očarována, přemýšlí nad tím, co je asi za nestvůru. Když Sophie přiznává, že je démonem narozeným čarodějnici, tato novinka o skřížení druhů šokuje Agathu a přemýšlí o tom, jaké by to pro všechny mohlo mít důsledky.

A Discovery of Witches: Premiérové datum pro USA

11. října 2018 v 15:48 | Kelsey
Server Entertainment Weekly přišel s velkou novinkou, náš oblíbený seriál A Discovery of Witches se bude vysílat i v Americe, přesně ve Spojených státech. Vysoce očekávaný seriál bude mít v USA premiéru 17.ledna roku 2019. První série, která má 8 epizod, bude dostupná na Sundance Now a také na Shudder, což jsou streamovací servery.

Seriál produkuje Sky One a Bad Wolf, je natočen v Británii a vysílá se na Britské stanici Sky One - premiéra první série byla v září. Američtí diváci se těšili na to, až se bude seriál vysílat i v Americe a konečně se dočkali premiéry, tedy 17.ledna 2019 :) Podle mě je to skvělá zpráva, seriál určitě najde spoustu nových fanoušků!

A Discovery of Witches (Čas čarodějnic): 1.Série - Popis 5.epizody

7. října 2018 v 21:37 | Kelsey
Čtvrtá epizoda už je za námi a můžeme se těšít na již pátou epizodu. Špatná zpráva je ale ta, že jsme už v polovině první série, poslední díl bude odvysílán 2.listopadu a pak bude dluhá pauza. Prozatím si můžeme přečíst popis 5.epizody:

Popis 5.epizody
Gillian zaplatí vysokou cenu za to, že zradila Dianu, ale až po zprávách, že upíří studují DNA čarodějnic, které se dostanou ke Knoxovi. Je ohrožena nestabilní rovnováha mezi bytostmi a veškerá pozornost je kladena na ukončení vztahu mezi Matthewem a Dianou ať to stojí co to stojí. Agatha pošlape demokracii v Kongregaci, Nathaniel pokračuje v podceňování/provokování démonů. Ysabeau spoléhá na šokující taktiku, aby vyhnala Dianu, do té doby, než se Matthew vrátí s dech beroucími výsledky Dianiny DNA. Diana a Matthew jsou konečně sjednoceni láskou.

A Discovery of Witches (Čas čarodějnic): 1.Série - Popis 4.epizody

1. října 2018 v 21:46 | Kelsey
Už třetí epizoda je za náma, tak se pojďme podívat na to, co nás čeká ve čtvrté epizodě, která má premiéru tento pátek. Matthew odveze Dianu do Francie do Sept-Tours, kde žije jeho upírská matka Ysabeau. Po odvysílání této epizody budeme už v polovině první série.

Popis 4.epizody:
Zdá se, že Matthewova naděje udržet Dianu v bezpečí v Sept-Tours bude mít krátkého trvání, protože Ysabeau odmítá pod svou střechou uvítat teplou krev. Knox svolá mimořádnou schůzi kongregace kvůli tomu, aby nahlásil Matthewa za únos čarodějnice ale Matthewův starší divoký bratr Baldwin hraje opatrnou hru, aby udržel kontrolu nad Gerbertem, který předpověděl konec klanu de Clermonts - a předhodí Dianu lvům. Diana není jediná čarodějnice, která čelí pronásledování. Satu zaplatí šokující cenu za svou zvídavost, když Knox zjistí, že prohledávala archiv čarodějnic a osvojila si jeho tajemství. Mezitím, v Oxfordu to pro Marcuse a Miriam nevypadá dobře, když na ně Juliette zaútočí.

1.Série: Epizoda 4 - První fotka z epizody s novou postavou

30. září 2018 v 21:09 | Kelsey
Na oficiálním instagramu seriálu se objevila první fotka z příští, už čtvrté, epizody. Můžeme na ní vidět postavu dosud neviděnou, která nese jméno Ysabeau de Clermont, která je upírka, Matthewova upíří matka a hlava rodu Clairmontů. Žije v Sept-Tours ve Francii, kam se chystá Matthew s Dianou, a nemá ráda čarodějnice.

(kliknutím na fotku se dostanete do galerie)
 
 

Reklama