A Discovery of Witches (Čas čarodějnic): Série 1 - Epizoda 3

1. října 2018 v 20:38 | Kelsey

EPIZODA 3

1.série 1x03
Premiéra: 28.září 2018

Země: Velká Británie
Stanice: Sky One
Režie: Alice Troughton
Scénář: Kate Brooke

Hlavní obsazení: Teresa Palmer, Matthew Goode, Alex Kingston, Valarie Pettiford, Owen Teale, Edward Bluemel, Louise Brealey, Malin Buska, Aiysha Hart, Trevor Eve
Dále hrají: Lindsay Duncan, Tanya Moodie, Daniel Ezra, Tomiwa Edun, Greg McHugh, Aisling Loftus, Elarica Johnson, Gregg Chillin, Trystan GravelleSYNOPSIS
Domenico získá informace, které si vydobyl od Satu, a předá je hrozivému upírovi Gerbertovi, který díky tomu získá výhodu, na kterou čekal. Po vyslání Juliette do světa na jeho žádost, se Gerbert radí s Meridianou, čarodějkou, kterou drží v otroctví, co proroctví, které Satu předala Dominicovi, znamená. V Oxfordu, Diana odmítá pomoci Knoxovi realizovat jeho touhu zničit upíry a reaguje na jeho hrozby intenzivní silou nespoutané elementární moci. Uvede do pohybu širší řetězec událostí, které ji přiblíží k Matthewovi a které ji postaví do ještě většího nebezpečí.


FOTKY Z EPIZODYSOUNDTRACK
1. Demons
Umělec: Imagine Dragons
(Sophie vybaluje krabici s novým zbožím a masky.)

2. Go Your Own Way
Umělec: Lissie
(Matthew říká Dianě, že jí vezme do Francie)


ONLINE | Epizoda online ke shlédnutí
DOWNLOAD | Epizoda ke stažení s českými titulky


← (Epizoda 2) předchozí epizoda ♦ další epizoda (Epizoda 4) →
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nattynax Nattynax | Web | 2. října 2018 v 14:24 | Reagovat

Tak už mám za sebou i 3. díl. V průběhu jsem si občas řekla, že u těch prvních dvou se mi tajil dech víc, ale to není ničemu na škodu. Scéna v knihovně byla super a ten konec romantika jak blázen :-) :-)

Vím že nad tímto článkem je popis 4. epizody, ale já se ho snažím přehlížet, abych mohla být pak co nejvíc překvapená. Nečetla jsem knihu, což je v něčem výhoda, v něčem ne. Trochu víc by se mi líbilo, kdyby ta jejich vzájemná náklonost byla trochu víc natahovaná, že jim na sobě začalo záležet moc brzo.

Taky jsem si říkala, jestli jsem na ten seriál neměla přijít později, až by byl všechny epizody odvysílané a já je mohla zkouknout všechny :-) Ale takhle je to lepší, to těšení se na další díl má nenahraditelné kouzlo a napětí :-)

Moc ráda spřátelím ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama